KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487309
nr 1248 7309
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Hoburgen. Signerad. Olja på duk, 53x65
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:41:44
14/4 15:09:25
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger